Doprava a platby, reklamace & odstoupení od smlouvy

DOPRAVA A PLATBY

Balíček si nech přivézt kurýrem až domů (po celé Evropě), či se pro něj můžeš stavit na více jak 9000 výdejních místech Zásilkovny.

DOPRAVA ZDARMA -> objednávky od 2 500 Kč

Pokud si nevíš s něčím rady, tak nás kontaktuj na telefonním čísle +420 771 770 950 či e-mailové adrese info@intelligentfood.cz

ZPŮSOBY DOPRAVY ČESKO:

DPD – kurýrní společnost119 Kč
Výdejní místo: Zásilkovna69 Kč


ZPŮSOBY DOPRAVY SLOVENSKO:

Kurýrní společnost GLS189 Kč
Výdejní místo: Zásilkovna99 Kč


SHIPPING EU:

Kurýrní společnost249 Kč
  

ZPŮSOBY PLATBY:

Platební karta – bezpečná platební brána COMGATE
Bankovním převodem na účet: 2001613342/2010

Reklamace & odstoupení od kupní smlouvy

REKLAMACE

Pokud se stalo, že vám zásilka přišla poškozená je dle našich obchodních podmínek nutné zásilku nepřevzít (nechat se vrátit zpátky) a tuto skutečnost oznámit e-mailem na adresu info@intelligentfood.cz co nejdříve po tomto zjištění (nejpozději do 2 dnů). A my vás pak zkontaktujeme ohledně dalšího postupu reklamace.

Záruční a reklamační podmínky na zboží prodávané prostřednictvím našeho internetového obchodu se řídí a jsou v souladu s platnou legislativou České republiky (zejména ustanovením § 612 a násl. občanského zákoníku) a Evropské unie.

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Dle našeho právního řádu máte právo do 14 dnů bez udání důvodu odstoupit od kupní smlouvy a zakoupené zboží vrátit. Odstoupení od kupní smlouvy nám musíte odeslat do 14 dnů od převzetí zboží.
Do dalších 14 dnů nám musíte odeslat zboží které musí být vráceno neotevřené, nepoškozené, neopotřebené a, je-li to možné, v původním obalu. 

Je nám jasné, že toto je u našeho zboží vlastně nemožné, takže pokud si koupíte hned napoprvé větší balení a nesedne vám, pošlete jednoduše zbylé neotevřené pytlíčky a my vám vrátíme finance za všechny neotevřené. Doufáme, že toto je je oboustranně přijatelná dohoda.