Doprava a platby, reklamace & odstoupení od smlouvy

DOPRAVA A PLATBY

Balíček z našeho e-shopu si můžete nechat přivézt až domů, či se pro něj zastavit na více jak 3500 výdejních místech Zásilkovny a zaplatít tak za dopravu výrazně méně. Vaši objednávku vám doručíme za pomocí Zásilkovny nebo kurýrní společností po celé České Republice i Slovensku.

DOPRAVA ZDARMA   Má-li vaše objednávka hodnotu nad 2 000 Kč.

Pokud si nevíte s něčím rady, tak nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 771 770 950 či e-mailové adrese info@inteligentfood.cz

 

ZPŮSOBY DOPRAVY ČESKO:

DPD – kurýrní společnost89 Kč
Výdejní místo: Zásilkovna49 Kč

ZPŮSOBY DOPRAVY SLOVENSKO:

Kurýrní společnost GLS149 Kč
Výdejní místo: Zásilkovna79 Kč

ZPŮSOBY PLATBY:

Kreditní karta – platební brána COMGATE
Bankovním převodem na účet: 2001613342/2010

Reklamace & odstoupení od kupní smlouvy

Reklamace

Pokud se stalo, že vám zásilka přišla poškozená je dle našich obchodních podmínek  nutné tuto skutečnost oznámit e-mailem na adresu info@intelligentfood.cz co nejdříve po převzetí zboží (nejpozději do 2 dnů). A my vás pak (zase nejpozději do 2 dnů ) zkontaktujeme  ohledně dalšího postupu reklamace.


Záruční a reklamační podmínky na zboží prodávané prostřednictvím našeho internetového obchodu se řídí a jsou v souladu s platnou legislativou České republiky (zejména ustanovením § 612 a násl. občanského zákoníku) a Evropské unie.

 

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Dle našeho právního řádu máte právo do 14 dnů bez udání důvodu odstoupit od kupní smlouvy a zakoupené zboží vrátit. Odstoupení od kupní smlouvy nám musíte odeslat do 14 dnů od převzetí zboží.
Do dalších 14 dnů nám musíte odeslat zboží které, a teď pozor: musí být  vráceno neotevřené, nepoškozené, neopotřebené a, je-li to možné, v původním obalu. 

Je nám jasné, že toto je u našeho zboží vlastně nemožné, takže pokud si koupíte hned napoprvé větší balení a nesedne vám, pošlete prostě zbylé neotevřené pytlíčky a my vám vrátíme finance za všechny neotevřené. Doufáme, že toto je je jasná, srozumitelná a také oboustraně přijatelná dohoda.

Přihlaste se k odběru a získejte

100 Kč SLEVU

na Váš první nákup