FAQ: Často kladené dotazy

Hlavní výhoda Inteligentního jídla spočívá v tom, že nasytí jako poctivé jídlo. Chutná přírodně a lahodně protože je z poctivých surovin nejvyšší kvality bez umělých přísad – nikoliv jen směs levných potravinových doplňku. Vyrobeno v ČR a cenově nejdostupnější zdravé jídlo. Na složení se můžete podívat na stránce Proč.

  1. Vložte 5 polévkových lžic (82 g) prášku do shakeru nebo mixeru.
  2. Přidejte 250 ml vody.
  3. Důkladně protřepejte, rozmixujte.

Jedna taková porce obsahuje 400 kcal.

Skladování :
Vytvořený nápoj skladujte v chladu a spotřebujte nejpozději do 24 hodin

Chuť:
Pokud chcete, můžete si přidáním vlastních ingrediencí chuť i složení nápoje. Doporučujeme experimentovat! Jen prosím mějte na paměti, že tím měníte také kalorickou hodnotu i složení.

Intelligent food je kompletní jídlo ve formě prášku z kterého do 1 minuty uděláte lahodný nápoj z přírodních surovin. Slouží jako rychlý a plnohodnotný zdroj živin pro vaše tělo. Hodí se do situací, ve kterých není jednoduché sehnat kvalitní jídlo v běžné formě – ať už na snídani, do školy, náročné práce nebo na výlety. Záleží jen na vás, kdy a kde Inteligentní jídlo využijete.

Ano, Intelligent food je veganské jídlo – neobsahuje žádné suroviny živočišného původu.

Jediným alergenem je sója a oves obsahuje přirozeně malé množství lepku. Všechny suroviny jsou vysoké kvality a nejsou nijak geneticky modifikované. Intelligent food neobsahuje syntetická aditiva, je složen výhradně z přírodních surovin. Na složení se můžete podívat na stránce Proč.

Hubnutí s Inteligentním jídlem je možné, záleží však na správném dávkování. Pro hubnutí je zásadní držet se pravidla, aby konzumovaný energetický příjem byl nižší, než energetický výdej. Jinými slovy, tělo musí spálit více kalorií, než sníte.
Hlavní výhodou Inteligentního jídla je snadné dávkování a podrobný nutriční štítek. S každou zkonzumovanou porcí tedy jasně víte, kolik kalorií a živin přijmete. Velikost a počet porcí pak můžete snadno nastavit podle Vašich individuálních potřeb.

Ano můžete ho použít jako „Supermouku”. Intelligent food má sypkou a jemnou konzistenci, a tak jím můžete částečně nahradit mouku například v palačinkách nebo sušenkách. Přidat do ranního smoothie nebo si udělat lehkou inteligentní kaši na večeři. ;o)

Uzavřené sáčky Intelligent food skladujte v tmavém a chladném místě. Běžná trvanlivost je šest měsíců, přesné datum naleznete na balení. Připravený nápoj vydrží až deset hodin v chladničce, bez uložení do chladničky nápoj spotřebujte nejpozději do dvou hodin.

Hlavně proto, že vytvořit opravdu ČISTÉ jídlo, které s ihned rozpustí je hodně složité. A my jsme řekli, že kompromis raději uděláme na straně hrudek a vysvětlíme vám to, než bychom dobré a smysluplné suroviny nahradili nějakým „šméčkem” nebo přidali chemii. 
Překvapivě určitá část uživatelů nám píše, že tím, jak je IF chutný, kousnutí do hrudky není nepříjemné (a podporuje to trávení) 
Pokud chcete jídlo naprosto bez hrudek, doporučujeme použít k přípravě mixer či smoothie maker.

Zboží zatím zasíláme do České a Slovenské Republiky. Přesné specifikace naleznete v sekci Doprava a platby ( také v patičce našeho webu)