GARANCE SPOKOJENOSTI

ZARUČUJEME SE ZA SKVĚLÉ PRODUKTY

Protože v Intelligent Food a to co děláme věříme, zaručujeme se za Vaši spokojenost a skvělou chuť všech našich produktu.

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud Vám produkt nebude chutnat, vonět nebo Vás jen nebude bavit, můžete ho do 14-ti dnů od zakoupení vrátit a my Vám pošleme zpět peníze.

GARANTUJEME VÁM SPOKOJENOST

V případě, že si spotřebitel přeje odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů, kontaktuje prodávajícího s oznámením o odstoupení od smlouvy.
K odstoupení od smlouvy lze také využít formulář. Vyplněný formulář „odstoupení od kupní smlouvy“ může spotřebitel zaslat spolu s objednávkou poštou na adresu provozovny prodávajícího či jej zaslat v příloze e-mailu na adresu elektronické pošty prodávajícího info@inteligentfood.cz.

V objednávce může byt otevřen nebo chybět maximálně 1 kus z každého druhu (kategorie) jídla. Další produkty a obaly musí být k akceptování okamžitého vracení peněz nepoškozené.

Reklamace a vrácení zboží

REKLAMACE

Pokud se stalo, že vám zásilka přišla poškozená je dle našich obchodních podmínek nutné zásilku nepřevzít (nechat se vrátit zpátky) a tuto skutečnost
oznámit e-mailem na adresu info@intelligentfood.cz co nejdříve po tomto zjištění (nejpozději do 2 dnů). A my vás pak zkontaktujeme ohledně dalšího
postupu reklamace.

Záruční a reklamační podmínky na zboží prodávané prostřednictvím našeho internetového obchodu se řídí a jsou v souladu s platnou legislativou
České republiky (zejména ustanovením § 612 a násl. občanského zákoníku) a Evropské unie.

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Dle našeho právního řádu máte právo do 14 dnů bez udání důvodu odstoupit od kupní smlouvy a zakoupené zboží vrátit.
Odstoupení od kupní smlouvy nám musíte odeslat do 14 dnů od převzetí zboží.
Do dalších 14 dnů nám musíte odeslat zboží které musí být vráceno neotevřené, nepoškozené, neopotřebené a, je-li to možné, v původním obalu. 

Je nám jasné, že toto je u našeho zboží vlastně nemožné, takže pokud si koupíte hned napoprvé větší balení a nesedne vám,
pošlete jednoduše zbylé neotevřené pytlíčky a my vám vrátíme finance za všechny neotevřené.
Doufáme, že toto je oboustranně přijatelná dohoda.

V případě potřeby nám napište -> tady.

Sleduj nás na Instagramu