KONTAKT

Zakaznicka podpora asistant call email ifood

Info@IntelligentFood.cz

Ahoj Inteligentní člověk, rádi ti poradíme písemnou formou

Zakaznicka podpora kontakt asistant call IN ifood

+420 771 770 950

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy (Po – Pa 8:00 – 19:00)

Inteligentní jídlo vám přináší

Intelligentl s.r.o.
Na Petřinách 1897/29 Břevnov
Praha 6, 162 00
IČ: 08059870
DIČ: CZ08059870
Společnost zapsaná v Obchodním rejstříku
Spisová značka: C312296, Městský soud v Praze

FAQ

Ano, věnujeme zvláštní péči našim pravidelným zákazníkům. Pravidelně zveřejňujeme exkluzivní slevy, nabídky a bonusy, abychom odměnili vaši věrnost. Sledujte náš E-shop a sociální sítě nebo se přihlaste k odběru našeho newsletteru, abyste nezmeškali žádnou výhodnou nabídku Emailem.

Naše produkty jsou pečlivě vybírány a certifikovány podle nejvyšších standardů kvality. Spolupracujeme s ověřenými dodavateli / výrobci a naše potraviny procházejí přísnými kontrolami. Certifikace zahrnují organické, bezlepkové a další důležité standardy. Můžete si být jisti, že nabízíme pouze produkty nejvyšší kvality s certifikaci a zároveň hlídáme aktuální legislativu.

Ano, rozumíme, že každý zákazník má jedinečné potřeby. Pro usnadnění výběru nabízíme kategorizaci podle dietních preferencí, včetně bezlepkových, veganských a dalších. Naše doporučení pro každý produkt obsahují informace o složení, takže můžete snadno najít produkty odpovídající vašim dietárním požadavkům. V případě, že budete chtít kvalitně poradit na míru pro váš životní styl, spolupracujeme s kvalitními výživovými poradci, kteří se starají o naše zákazníky za zvýhodněné ceny.